Viktig melding!

Velkommen til UM/UL landevei 1. og 2. juli 2017. Se info om rittet på http://um.rpp.no/
Team:
Team Ringeriks-Kraft
Egne ritt:
Sponsorer: Samarbeidspartnere:
Rittplan

 


Rittplan MTB 2017.

Se full oversikt her

 

 


 

Rittplan 2017 for landevei aldersbestemte klasser (opp til og med 16 år)

Her er oversikt over alle ritt som arrangeres i 2017: Terminliste landevei

Under er lista opp utvalgte ritt for aldersbestemt landevei. De fleste ritta har bare klasser for ryttere 10-16 år, noen har også for rytter under 10 år.

Påmelding sendes til Magnhild Alsos, magnhildalsos@gmail.com
Følg med på eposter fra henne, i tilfelle det er endringer i påmeldingsfrister!
 

 

22.-23. april
Rogaland 3 etappers
Påmeldingsfrist 10. april

23. april
Vårsprinten (Feiring)
Påmeldingsfrist 18. april

29. april - 1. mai
Fryksdalens 3 dagars
Påmeldingsfrist 17. april

AVLYST

1. mai
Regionsmesterkap gateritt
Sandefjord
Påmeldingfrist 30. mai

2. mai
Uno-X Sykkelgledecup, landevei
Gokartbanen på Eggemoen
Påmelding før start, start kl. 18.

6.-7. mai
Bergen ritthelg
Sund Fellesstart
Straumemilen
Flaktveitrunden
Påmeldingsfrist 1. mai

9. mai
Sport1 mila (Harestua)
Påmeldingsfrist 5. mai

13.-14. mai
Eidsvollrittet
Påmeldingsfrist 9. mai

23. mai
Regionsmesterskap fellesstart
Andebu
Påmeldingsfrist 13. mai

26.-28. mai
Tønsberg 3 dagers
Påmeldingsfrist 20. mai

30. mai
Regionsmesterskap tempo
Vestfold
Påmeldingsfrist 20. mai

3.-5. juni
Fana 3 dagers
Påmeldingsfrist kommer

6. juni
Uno-X Sykkelgledecup, landevei
UM-Tempo runden på Røyse skole
Påmelding før start, start kl. 18

9.-11. juni
Gauldal 3 dagers
Påmeldingsfrist 1. juni

12. juni
Uno-X Sykkelgledecup, terreng
Hovsmarka ungdomsskole
Påmelding før start, start kl. 18

15. juni
Uno-X Sykkelgledecup, landevei
Gokartbanen på Eggemoen
Påmelding før start, start kl. 18

1.-2. juli
UM/UL på Ringerike
Påmeldingsfrist 22. juni

10.-15. juli
U6, Tidaholm, Sverige
Påmeldingfrist kommer

3.-6. august
Randers bike week, Danmark
Påmeldingsfrist kommer

10. august
Kalas Mila (Harestua)
Påmeldingsfrist kommer

12.-13. august
Sørlandets Petit Prix
Påmeldingsfrist kommer

14. august
Uno-X Sykkelgledecup, terreng
Hovsmarka ungdomsskole
Påmelding før start, start kl. 18

15. august
Uno-X Sykkelgledecup, landevei
Gokartbanen på Eggemoen
Påmelding før start, start kl. 18.

26.-28. august
Grenland Petit Prix
Påmeldingsfrist kommer

29. august
Uno-X Sykkelgledecup, landevei
Gokartbanen på Eggemoen
Påmelding før start, start kl. 18.

1.-3. september
Roserittet (Horten)
Påmeldingsfrist kommer

12. september
Uno-X Sykkelgledecup, landevei
Bakketempo fra Åsa og opp til Damtjern
Påmelding før start, start kl. 18

17. september
Feiringrittet
Påmeldingfrist kommer
 

(med forbehold om endringer fra arrangører/NCF)

 

Det er begrensninger på hvor langt sykkelen skal kunne trille på 1 tråkk. Oversikt over riktig utveksling finner dere her: Geartabell

 

I rittene stiller rytterne i ulike klasser:

K10 - jenter født i 2007
K11-12 - jenter født i 2006 og 2005
K13-14 - jenter født i 2004 og 2003
K15-16 - jenter født i 2002 og 2001

M10 - gutter født i 2007
M11-12 - gutter født i 2006 og 2005
M13-14 - gutter født i 2004 og 2003
M15-16 - gutter født i 2002 og 2001

Ved få ryttere i enkelte klasser blir klasser slått sammen.

Kapprittsreglementet fra NCF

Sist redigert: 30.04.2017